Autobus IVECO E-WAY

Nový krok směrem k elektromobilitě. Nejnovější celo-nízkopodlažní autobus od společnosti IVECO BUS, navržený pro dopravu v městských a vysoko urbanizovaných oblastech s minimální uhlikovou stopou. Bezemisní vozidlo pro čistou budoucnost-

Autobus IVECO E-WAY
Připraven pro
městký provoz
Plně nízkopodlažní
Elektrický
IVECO BUS

E-way

Neustálé zrychlování přechodu na jiné formy energie v dopravním průmyslu posouvá elektromobilitu do nové fáze prodeje. IVECO BUS proto činí další důležitý krok k nabídce kompletní a flexibilní elektromobility a uvádí na trh zbrusu nový elektrický autobus: IVECO BUS E-WAY.

Autobus E-WAY, který společnost HEULIEZ navrhla tak, aby vyhověl jakýmkoli potřebám, se dodává ve 3 různých délkách (9,5 m, 12 m a 18 m). K dispozici je možnost pomalého nočního nabíjení nebo rychlého nabíjení s využitím pantografu. Maximální flexibilitu zajišťuje široká nabídka baterií, což znamená, že vozidla budou vyhovovat konkrétním autonomním požadavkům bez nutnosti nadbytečné zátěže, která by snižovala přepravní kapacitu.

Inovativní řešení pro kvalitní mobilitu

E-WAY byl navržen k jízdě ve zvláštních autobusových pruzích za účelem zkvalitnění cestování a zlepšení prostředí pro obyvatele měst. Svými službami se tak blíží dalším konvenčním systémům veřejné dopravy a dostupný je jak v standardní, tak v kloubové verzi.

Díky jejich rozdílným úrovním přizpůsobení interiéru i exteriéru dle přání zákazníka, poskytují modely E-WAY nejen pohodlí a přátelské prostředí, ale také přispívají k image a atraktivitě městské dopravy.

Svým střešním obložením, kryty kol a liniemi celého vozidla budí autobus E-WAY dojem perfektně integrovaného prostředku do městské scenérie.

Pro širokou nabídku materiálů a možných zákaznických úprav, lze interiér prostoru pro cestující značně vylepšit. Díky prohloubenému přístrojovému panelu je řidiči zajištěna excelentní viditelnost a větší pohodlí při řízení.Dokumenty