Ojetá vozidla Iveco

Specializujeme se na prodej ojetých autobusů a vozidel IVECO. Prověřené vozy z druhé ruky s vysokou kvalitou.

Ojetá vozidla Iveco
Spolehlivé zánovní vozy
Servisované vozy
Široká nabídka vozů
OJETÁ VOZIDLA

OK TRUCKS, značka prodeje ojetých vozidel certifikovaných společností Iveco.

V roce 2015 byl zvratem pro prodej ojetých vozidel Iveco. Nové výzvy, posílený centralizovaný tým, rozšířená škála služeb a doplňkové balíčky pro koncové zákazníky.

OK TRUCKS nabízí široký výběr vozidel pro zákazníky, kteří chtějí ojeté vozidlo, které je bezpečné, spolehlivé, certifikované a s garancí od Iveca. Naše vozy procházejí sérií prohlídek a inspekcí.

Podle jejich specifických charakteristik, jako je kilometrový projezd, stáří, stav pneumatik a typ provozu jsou vozidla rozdělena do tří kategorií – Premium, Comfort a Basic – aby co nejlépe odpovídala požadavkům zákazníků.

OK TRUCKS - celá řada ojetých, spolehlivých a prověřených vozidel.

Aktuální nabídka vozidel

Tým profesionálů podporuje zákazníky, aby si vybrali ten nejvhodnější vůz z druhé ruky podle jejich pracovních požadavků, finančního rozpočtu, podle záruky, financování a služeb pojízdnosti.

OJETÁ VOZIDLA

Nově vznikající divize v portfoliu značky OK TRUCKS, specializující se na prodej ojetých autobusu.

OK BUS nabízí široký výběr vozidel pro zákazníky, kteří chtějí ojeté vozidlo, které je bezpečné, spolehlivé, certifikované a s garancí od Iveca.

Naše vozy procházejí sérií prohlídek a inspekcí, aby co nejlépe odpovídala požadavkům zákazníků. Tým profesionálů podporuje zákazníky, aby si vybrali ten nejvhodnější vůz z druhé ruky podle jejich pracovních požadavků, finančního rozpočtu, podle záruky, financování a služeb pojízdnosti.