Autobus IVECO STREETWAY

Nejnovější celo-nízkopodlažní autobus od společnosti IVECO BUS, navržený jako alternatíva pro dopravu v městských a vysoko urbanizovaných oblastech.

Autobus IVECO STREETWAY
Ekonimická alternatíva
Plně nízkopodlažní
Diesel / CNG
IVECO BUS

Streetway

STREETWAY je celo-nízkopodlažní autobus společnosti IVECO BUS, ekonomická alternatíva k modelu URBANWAY. Je přizpusovený na přepravu sedíccích a stojících cestujících s ohledem na provozní náklady.

Nízkopodlažní městský autobus STREETWAY je k dispozici ve verzích dlouhých 12 metrů a 18,75 metrů. Robustní osvědčené vozidlo staví na odborných znalostech významného hráče v hromadné dopravě a na klíčových hodnotách životnosti a výkonnosti, provozních schopnostech, ověřené spolehlivosti a službách.

Vlastní konstrukce vozidla je vyrobena ze svařovaných částí a lepených bočních panelů z hliníkového plechu, který těží z vysoce kvalitní antikorozní úpravy zaručující dlouhou životnost – což je další výhoda ve prospěch životnosti a spolehlivosti, která přispívá k nízkým TCO vozidla STREETWAY.

Autobus STREETWAY nabízí všestrannou podporu prostřednictvím servisní sítě a náhradních dílů značky IVECO BUS a kompletní nabídky služeb: financování, školení, smlouvy o údržbě apod., které jsou klíčovými pilíři pro značku a zajišťují, že všem zákazníkům bude i nadále poskytnuto to nejlepší řešení vedoucí k udržitelné mobilitě.Dokumenty