Náhradní díly IVECO

Nabízíme náhradní díly IVECO na téměř všechny modely této značky. Veškeré autodíly jsou nové, nepoužité a s plnou zárukou.

Náhradní díly Iveco
Originální náhradní díly
Díly pro Bus & Truck značky IVECO
Široký sortiment
TBS - Truck Bus Servis

Náhradní díly

IVECO genuin parts
Skladování a rozvoz dílů
E-shop

Náhradní díly Iveco Genuin Parts
Náhradní díly

IVECO Genuin Parts

Společnost TBS Telnice a.s. zajišťuje dodávky a prodej kompletního sortimentu originálních náhradních dílů Iveco pro segment BUS i TRUCK (například pro Iveco S-WAY, X-WAY, Stralis, Daily, EUROCARGO).

Náhradní díly Iveco Genuin Parts

Disponujeme vyškoleným profesionálním personálem s dlouholetými zkušenostmi v oboru, jak autobusových tak automobilových náhradních dílů. Skladem držíme široký sortiment náhradních dílů značky IVECO. Disponujeme rovněž širokým sortimentem náhradních dílů značky IVECO, naším cílem je rychle reagovat na potřeby našich zákazníků. Garantujeme rychlé dodávky náhradních dílů a přijatelné ceny pro naše zákazníky. Dále držíme díly na vybrané vozy značky Karosa.

Přejít na e-shop


Náhradní díly

Skladování a rozvoz dílů

Dbáme na to, abychom vyhověli maximálně našim zákazníkům a jejich požadavkům. Proto disponujeme širokou škálou náhradních dílů Iveco, ale nejen to. Ke spokojenosti zákazníků využíváme rozvozový vůz, který zaručuje dodávky zboží do širokého okolí. Spolupracujeme i se spedičními firmami, které umožňují rozvoz do vzdálenějších míst.

Náhradní díly Iveco Genuin Parts