Ojeté vozy OK BUS

Prodej ojetých vozidel IVECO BUS. Prověřené vozy z druhé ruky od našich zákazníku z České republiky nebo napříč Evropou.

Ojeté vozy OK BUS
Výhradní nabídka značky IVECO BUS
Ověřená vozidla po kontrole
zánovní vozy z továrny ve Vysokém Mýte
OJETÁ VOZIDLA

Nová divize v portfoliu značky OK TRUCKS, specializující se na prodej, dovoz a komisný přeprodej ojetých autobusu výhradně značky IVECO BUS.

OK BUS nabízí široký výběr vozidel pro zákazníky, kteří chtějí ojeté vozidlo, které je bezpečné, spolehlivé, certifikované a s garancí od IVECO. Vozidla prochádzejí duslednou kontrolou u autorizovaného dealera a servisu IVECO BUS nebo specializovanou kontrolou TÜV, čímž se minimalizuje možnost koupě nespolehlivého nebo jinka zmanipulovaného vozidla. Vozidla vykupujeme od naších zákazníku, servisních nebo prodejních partneru, nebo se jedná o zánovní vozidla přimo z továrny IVECO BUS ve Vysoké mýto.

Naše vozy procházejí sérií prohlídek a inspekcí, aby co nejlépe odpovídala požadavkům zákazníků. Tým profesionálů podporuje zákazníky, aby si vybrali ten nejvhodnější vůz z druhé ruky podle jejich pracovních požadavků, finančního rozpočtu, podle záruky, financování a služeb pojízdnosti.

Oblast Morava a Čechy - Štefan Vorčák / +420 607 011 034 / vorcak.ml@tbstelnice.cz