IVECO BUS

Dodavatel vozidel pro hromadnou dopravu v ČR. Prodáváme moderní autobusy, které splňují vysoké standardy kvality a spolehlivosti. Naše firma je autorizovaným dealerem autobusů IVECO BUS

Široká nabídka
autobusů IVECO

Odborné poradenství

Krátká dojezdová
vzdálenost do Brna

IVECO BUS

Urbanway

Urbanway je celo-nízkopodlažní autobus společnosti IVECO BUS, navržený pro dopravu v městských a vysoko urbanizovaných oblastech. Je přizpůsobený na přepravu sedících a stojících cestujících.

Play Video

Pro městskou dopravu

Kompletní nízkopodlažnost spojená s nakláněním resp. Kneeling zabezpečuje pohodlné a bezbariérové nastupování cestujících. Vyrábí se ve vícerých délkových verzích (10,5/12/ 18 m) a s různými typy pohonu (diesel, CNG, hybrid nebo elektro).

IVECO BUS

Crossway LE

Crossway Low Entry neboli nízká podlaha je polo-nízkopodlažní autobus navržený pro dopravu v městských nebo příměstských částech. Jedná se o hybridní konstrukci, která kombinuje vlastnosti městského a linkového autobusu do jednoho vozidla. Autobus je navržený tak, aby byl bezbariérový a pohodlně se do něj nastupovalo.

Play Video

Městský autobus

Autobus není určen pouze do městského provozu. Nespornou výhodou je také jednodušší konstrukční řešení, které pozitivně ovlivňuje počáteční náklady pro tento typ autobusu.

IVECO BUS

Crossway

Autobus se standardní výškou podlahy (860 mm) je určený na dálkovou nebo meziměstskou dopravu. Oproti městským autobusům poskytuje vyšší komfort cestování na delší trasy a poskytuje úložný prostor pro zavazadla cestujících.

Play Video

Meziměstský autobus

Vozidlo je výhradně určené k přepravě sedících cestujících a sedačky jsou uspořádány v řadách, čelem k jízdě. Na žádost může být vozidlo vybaveno pódiem a plošinou na přepravu vozíků pro handicapované nebo kočárku pro děti. Od roku 2019 je vozidlo možné pořídit i ve verzi CNG.

IVECO BUS

EVADYS

Evadys je perfektní kompromis mezi linkovou a turistickou třídou v autobusech. Nabízí zvýšený komfort a úložný prostor. Zároveň je všestranně využitelný. Je koncipován na regionální nebo celostátní linky, letištní přepravu nebo organizované zájezdy.

Play Video

Meziměstský autobus

Jeho hlavní výhodou vůči turistické třídě jsou dvoukřídlé střední dveře ve spojení s plošinou nebo pódiem, které je možné začlenit do provozu integrované dopravy.

IVECO BUS

Magelys

Autobus byl oceněn experty v nejprestižnější soutěži
COACH OF THE YEAR.

Play Video

Národní i mezinárodní linky

Vlajková loď IVECO. Autobus s nejvyšším stupněm komfortu a výbavy. Určený pro národní i mezinárodní linky, turistickou dopravu nebo přepravu VIP klubu.

TBS - Telnice

Kontaktujte nás

V případě dotazů nám napište do níže uvedeného kontaktního formuláře nebo zavolejte na telefon +420 544 224 581, poradíme vám. Rádi Vás přivítáme u nás ve firmě v Telnici u Brna. TBS-Truck Bus Servis, a.s. specialista nejen na prodej autobusů IVECO, zánovní autobusyspeciální nástavby.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.