Servis autobusů
a nákladních vozidel

Poskytujeme komplexní autorizovaný servis pro vozidla IVECO BUS i TRUCK – všechny řady včetně BUS, servis vozidel Karosa a Irisbus, záruční i pozáruční opravy všech vozidel IVECO, opravy a údržby vozidel v rámci smluv o údržbě a opravách.

Servis autobusů a nákladních vozidel
Specializovaný servis
Široké portfolio služeb
Autorizovaný servis
TBS - Truck Bus Servis

Servis

Mytí vozidel
Čištění a tepování interiérů
Cejchování tachografů
Výměna a servis pneu
Geometrie náprav
Příprava a zajištění STK
NON-STOP asistence

Závazkem společnosti TBS – Truck Bus Servis, a.s. je poskytování servisu a služeb na profesionální úrovni v požadovaném standardu IVECO. Dodržováním těchto standardů se zabezpečuje udržitelný a bezpečný provoz vozidel. Společnost se zavazuje k profesionálnímu přístupu v rámci záručního a následného pozáručního servisu. Autorizovaný servis dodržuje všechny normy údržby stanovené výrobcem vozidla čímž zabezpečuje nejen bezpečnost a spolehlivost, ale také ekonomičnost provozu.

Nerespektování těchto norem může vést nejen k předčasným poruchám, ekologickým haváriím a v tom nejhorším možném případě i ke ztrátám na životě. Proto je pro společnost důležité dbát na kvalitu odvedené práce a použitých materiálů. Prioritou pro naši společnost je kvalita odvedené práce. Společnost spolupracuje jen s ověřenými dodavateli a poskytovateli služeb i náhradních dílů.

Kromě distribuce originálních dílů „IVECO GENUINE PARTS“, poskytujeme také díly ekonomické řady IVECO NEXPRO nebo repasované díly IVECO REMAN. Tyto díly jsou testované, certifikované a některé dokonce mají 2letou záruku přímo od výrobce IVECO.


Asistence non-stop

0080048326000

IVECO nabízí program silniční asistence 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, označovaný jako Assistance Non-Stop.Na podporu této klíčové služby společnost IVECO významně investovala do zákaznického centra, bodu prvního kontaktu vybudovaného právě za tímto účelem, které pomáhá zákazníkům udržovat jejich vozidlo na silnici poskytováním asistenčních služeb ve 36 evropských zemích.

IVECO asistence Non Stop

Při poruše vozidla můžete službu IVECO Assistance Non-Stop kontaktovat třemi způsoby:

  1. Na bezplatném telefonním čísle 0800 590 509 ze Spojeného království nebo 00800 48326000 v rámci Evropy.
  2. Za pomoci palubního telematického systému IVECONNECT: pro kontaktování služby Assistance Non-Stop stačí kliknout na dotykovou obrazovku. Systém automaticky přenáší polohu vašeho vozidla a provozní údaje.
  3. Za pomoci aplikace IVECO Non Stop: jedním kliknutím! Stáhněte si aplikaci pro iOS, nebo Android.
Download on the AppStore Get it on Google Play