Truck Bus Service, a.s.

BUSWORLD Türkiye 2024
31.05.2024

BUSWORLD Türkiye 2024

BUSWORLD Türkiye 2024

Značka Iveco Group a globální hráč v oblasti udržitelné mobility s inovativními řešeními pro osobní dopravu IVECO BUS se zúčastní veletrhu BUSWORLD Türkiye, který se koná v Istanbulu ve dnech 29. - 20. května 2024.

IVECO BUS, která je již přítomna ve více než 40 zemích, rozšiřuje své aktivity v celosvětovém měřítku, zejména v Asii.

Značka nabízí na míru šité kompletní řešení mobility, které zahrnuje vozidla od městských a meziměstských autobusů až po turistické autokary a minibusy, stejně jako odborné služby.

Vénissieux, 29. května 2024

IVECO BUS je výrobce kompletní řady vozidel distribuovaných po celém světě. V rámci své obchodní strategie rozšiřuje IVECO BUS svou přítomnost v mimoevropských regionech, zejména v Asii, a nabízí kompletní nabídku vozidel včetně vozidel s nulovými emisemi a také nabídku služeb.

Řada vozidel IVECO BUS dokonale odráží schopnost značky poskytovat efektivní, spolehlivá a udržitelná řešení mobility pro všechny druhy misí, jakož i rozsáhlou servisní síť při respektování provozních nákladů. Pro urychlení zavádění udržitelné mobility nyní IVECO BUS nabízí prostřednictvím Energy Mobility Solutions kompletní sadu odpovědí z hlediska hardwaru, softwaru, stavebních prací a poradenských služeb.

Na stánku č. A07 o rozloze 442 m² v hale 3 jsou vystavena tři relevantní řešení mobility této značky:

- CROSSWAY: meziměstský autobus pro přepravu osob na krátké a střední vzdálenosti, který využívá obnovitelné palivo.
- EVADYS: dokonalý obchodní partner určený pro regionální a vnitrostátní linkovou dopravu, letištní transfery, organizované cestovní zájezdy a výlety, vyhovující požadavkům na obnovitelné palivo.
- E-WAY 12-m: plně elektrický městský autobus. Velký dojezd a optimalizovaná kapacita pro cestující pro špičkový výkon odpovídající nejlepšímu komfortu.

Kromě produktů jsou na stánku IVECO BUS také koutky věnované technologiím elektromobility a ekosystému služeb:

- Tento inovativní obchodní model e-mobility podporuje provozovatele dopravy při plynulém přechodu na energetiku a nabízí řešení na klíč, od návrhu vozidel a souvisejících instalací až po jejich realizaci.
- IVECO ON digitální a propojené služby určené k optimalizaci spotřeby energie a podpoře správy vozového parku, vítěz ceny „Busworld Digital Award“ v roce 2023 na Busworld Europe v Bruselu.

IVECO BUS zvyšuje svou přítomnost v Turecku

IVECO BUS dosahuje svých cílů na tureckém trhu díky plodným partnerstvím a spolupráci, aby posílila svou pozici značky schopné dodávat jak kompletní vozidla, tak podvozky minibusů.

Značka již dodala 10 vozů CROSSWAY do Balıkesiru a Mugly s podporou společnosti FSM Demirbaş Otomotiv, specializovaného prodejce značky na tomto území, který hraje klíčovou roli, protože je blízko zákazníkům.

Téměř 2 000 podvozků Daily je každoročně v Turkii karosováno partnerskými karosáři, kteří jsou specializovaní a kvalifikovaní, aby dodávali minibusy, které plně odpovídají očekáváním místního trhu.

Navíc díky podpisu průmyslové dohody v roce 2020 zde v Turecku IVECO BUS rozšířila své výrobní kapacity, aby mohla vyrábět svou řadu CROSSWAY na místě a podpořit tak její další růst.

CROSSWAY, lídr na evropském trhu. Nejlepší zkušenosti

S rekordní produkcí více než 65 000 kusů je řada CROSSWAY nespornou jedničkou na trhu ve svém segmentu. Model CROSSWAY nedávno vstoupil na turecký trh.

CROSSWAY představuje pro zákazníky efektivní a spolehlivé dopravní řešení, které dosahuje výrazného snížení celkových nákladů na vlastnictví a spotřeby paliva. Vzhledem k tomu, že se CROSSWAY přizpůsobuje nejrůznějším klimatickým podmínkám, oceňují jej zákazníci po celém světě.

Modely CROSSWAY kompatibilní s XTL jsou dlouhé 10, 12 nebo 13 m a mohou být poháněny buď
Euro VI-e Tector 7 nebo Cursor 9 a nabízejí možnost volby mezi převodovkami ZF a VOITH pro vysoký jízdní komfort a optimalizovaný výkon z hlediska spotřeby paliva.

Stanoviště řidiče je vybaveno ergonomickým volantem v automobilovém stylu. Ovládací prvky byly umístěny na dosah ruky řidiče, takže může ovládat všechny hlavní funkce, aniž by musel uvolnit volant. K pohodlí řidiče přispívá plně přizpůsobitelná palubní deska s několika úložnými prostory, nabíjecími zástrčkami, dvojitými porty USB a držáky na nápoje a lahve. Na 7palcovém plnobarevném panelu displeje se zobrazují různé informace o jízdě a vozidle, například hodnocení jízdního stylu, nastavená rychlost pro tempomat a mnoho dalších.

Pasivní bezpečnost vozidla byla posílena o systém zmírnění čelního nárazu podle předpisu ECE R29.03 certifikovaný TÜV Sud.

Řada CROSSWAY je ideální od meziměstských misí přes výletní mise až po školní dopravu a díky různým délkám a energiím, včetně biometanu a hybridu, prokazuje svou všestrannost.