TBS - Pozáruční servis
  o firmě | kontakty 
Nákupní košík: 0 položek za 0,00 Kč
Navigace: TBS Telnice » Autorizovaný servis autobusů a nákl. vozů » Pozáruční servis


Irisbus Iveco

Jsme oficiální DEALER

Pozáruční servis

Přidat mezi oblíbené

Ve specializovaných halách jsme schopni provést kompletní prohlídku, specifikovat druh a charakter závady, upravit dle toho pracovní postup opravy a provést třebas i generální opravu Vašeho vozu. Spravujeme všechna vozidla s dieselovým motorem.

Náš vyškolený a zkušený personál provádí i ty nejnáročnější opravy spojené s pohonnou jednotkou vozu.

Jako oficiální dealer společnosti IVECO jsme specialisté v opravách autobusů či minibusů Irisbus Iveco. Personál TBS Telnice je neustále proškolován, aby zvládl jakoukoliv speciální opravu na nejnovějším voze firmy Iveco.

Pro autobusy z dílen bývalé firmy Karosa máme 100% podporu a to jak po dokumentární stránce (disponujeme s elektronickými výkresy všech autobusů řady 700 a řady 900), tak také po technické stránce - máme přístup ke všem origináním náhradním dílů jmenovaných autobusů.

Při opravách využíváme svých mnohaletých zkušeností, neboť firma TBS Telnice se pod různými názvy pohybuje na poli opravárenského světa spojeného s prodejem náhradních dílů více než 40 let.

Disponujeme moderními a dostatečně prostornými lakovnami. Jsme schopni zpracovat libovolnou barvu nebo určit přesný odstín z již existujícího nátěru, což je častý případ v případě malých nehod (drobné srážky aj.). O našich kvalitách svědčí velmi kladné reakce mnoha linkových dopravců.

Pro zákazníka nabízíme vždy včasné a především kvalitní řešení, neboť naším cílem je spokojenost zákazníka. Zákazník pro nás je a vždy zůstane pánem.

Dostanete se k nám při výjezdu z Brna-Tuřany po silnici 480 směřující do Hodonína, ale u benzinové stanice sjeďte na silnici 418 směřující do Sokolnic. Touto obcí projeďte a pokračujte směrem k Újezdu u Brna . U prvního nechráněného železničního přejezdu odbočte vpravo a při první příležitosti (před dalším chráněným přejezdem) zahněte vlevo. Vjeďte prosím bočním vjezdem do firmy TBS Telnice.

Pozáruční servis

Vladimír Blaženka

544 224 581 klapka 132
724 259 727
vladimir.blazenka@tbstelnice.cz

mapa - jak se k nám dostanete