TBS - Minibus Daily Way
  o firmě | kontakty 
Nákupní košík: 0 položek za 0,00 Kč
Navigace: TBS Telnice » Prodej autobusů » Meziměstské (linkové) » Minibus Daily Way


Irisbus Iveco

Jsme oficiální DEALER

Minibus Daily Way

Přidat mezi oblíbené

Délka: 6 948 mm
Šířka: 1 996 mm
Výška: 2 745 mm
Celková hmotnost 5 400 kg
Počet míst k sezení: 16

Daily Way je novým meziměstským autokarem délky 7 m. Stejně jako Daily S2000 se hodí pro přepravu dětí či obecně skupin osob např. do zaměstnání.

Technické údaje

Tento model se chlubí silnějším a k životnímu prostředí ještě šetrnějším motorem Iveco FIC (Euro 4). Ochranu životního prostředí zajišťuje i EGR systém (recyklace výfukových plynů) a CRT filtr. U modelu Daily Way bylo zlepšeno startování za studena. Pro oblasti s chladným klimatem instalujeme Blow-by potrubí s předehřevem. Majitele vozových parků jistě potěší i prodloužené intervaly údržby motoru.

Daily Way však neopomíjí ani bezpečnost posádky a řidiče. Sedadlo řidiče je proto vybaveno tříbodovým pásem s předpětím a airbagem. Ve voze je možnost nouzového otevření dveří zevnitř i zvenku, výklopná ventilace ve střeše slouží také jako nouzový východ a v Daily Way nechybí ani kladívka na rozbití skla. Minibusy Daily mají v základní výbavě také hasící přistroj.

Motor
Iveco FIC, Euro 4
Podélný, řadový, naftový, čtyřdobý čtyřválec s přímým vstřikem paliva umístěný před přední nápravou - přeplňovaný turbo-dmychadlem s proměnnou geometrií lopatek a přepouštěcí klapkou výfukových plynů

Maximální výkon:
107 kW (146 k) při 3 000 - 3 500 ot/min

Kroutící moment:
350 Nm při 1 400 - 2 600 ot/min

Objem válců: 3,0 litrů

K lepší ovladatelnosti vozu i v extrémních podmínkách slouží hned několik systémů jako např. ABS (nedovolí zablokování kol), ABD (automatický brzdový diferenciál - ve spojení s ABS zabraňuje prokluzu kol zadní nápravy), EBD (elektronické rozložení brzdy podle zatížení jednotlivých náprav). Pozornost byla věnována také brzdám. Kromě již zmíněných systémů je Daily Way vybaven dvouokruhovým uspořádáním brzd, automatickou rekuperací vůle brzd a elektronickým ukazatelem opotřebení předních i zadních brzdových destiček (na obou nápravách jsou použity kotoučové brzdy).

Prodejce

Ing. Milan Smejkal

544 224 590
544 224 581 klapka 114
smejkal@tbstelnice.cz