TBS - Minibus Daily Tourys
  o firmě | kontakty 
Nákupní košík: 0 položek za 0,00 Kč
Navigace: TBS Telnice » Prodej autobusů » Dálkové a zájezdové » Minibus Daily Tourys


Irisbus Iveco

Jsme oficiální DEALER

Minibus Daily Tourys

Přidat mezi oblíbené

Délka: 6 948 mm
Šířka: 1 996 mm
Výška: 2 945 mm
Celková hmotnost 5 400 kg
Počet míst k sezení: 19

Daily Tourys je dálkovým minibusem délky 7 m. Je stavěn na delší trasy k čemuž přizpívá např. lednička umístěná v přední části vozu, unikátní klimatizace AUTOCLIMA s individuálními výdechy pro cestující a výklopnou ventilací ve střeše.

Technické údaje

Pohodlí cestujících kromě velmi příjemného interiéru zajišťuje také bohatá elektovýbava. Daily Tourys má ve své výbavě palubní počítač, digitální hodiny pro cestující, ve voze se nachází 6 reproduktorů pro cestující a dva pro řidiče, reportážní mikrofon a zesilovač. Reproduktory jsou napojené na rádio s CD MP3 přehrávačem, vozu nechybí ani video s LCD monitorem. K lepšímu pohodlí řidiče slouží radar pro couvání a v rámci bezpečnosti je instalován i BlueTooth hands-free sada.

Motor
Iveco FIC, Euro 4
Podélný, řadový, naftový, čtyřdobý čtyřválec s přímým vstřikem paliva umístěný před přední nápravou - přeplňovaný turbo-dmychadlem s proměnnou geometrií lopatek a přepouštěcí klapkou výfukových plynů

Maximální výkon:
130 kW (177 k) při 3 200 - 3 500 ot/min

Kroutící moment:
400 Nm při 1 250 - 3 000 ot/min

Objem válců: 3,0 litrů

K lepší ovladatelnosti vozu i v extrémních podmínkách slouží hned několik systémů jako např. ABS (nedovolí zablokování kol), ABD (automatický brzdový diferenciál - ve spojení s ABS zabraňuje prokluzu kol zadní nápravy), EBD (elektronické rozložení brzdy podle zatížení jednotlivých náprav). Pozornost byla věnována také brzdám. Kromě již zmíněných systémů je Daily Way vybaven dvouokruhovým uspořádáním brzd, automatickou rekuperací vůle brzd a elektronickým ukazatelem opotřebení předních i zadních brzdových destiček (na obou nápravách jsou použity kotoučové brzdy).

Prodejce

Ing. Milan Smejkal

544 224 590
544 224 581 klapka 114
smejkal@tbstelnice.cz