TBS - Minibus Daily Touring
  o firmě | kontakty 
Nákupní košík: 0 položek za 0,00 Kč
Navigace: TBS Telnice » Prodej autobusů » Dálkové a zájezdové » Minibus Daily Touring


Irisbus Iveco

Jsme oficiální DEALER

Minibus Daily Touring

Přidat mezi oblíbené

Délka: 6 948 mm
Šířka: 1 996 mm
Výška: 2 945 mm
Celková hmotnost 5 400 kg
Počet míst k sezení: 19, 16

Daily Touring uspokojí svým vysokým standardem vybavení cestující především při dlouhých trasách.

Technické údaje

Prospekt o vozidle

Minibusy Daily jsou na všech trzích Evropy velice oblíbeny díky svému ekonomickému provozu. Modernímu vzhledu modelu Daily Touring přispívá vsazení oken technologií lepení.

Pracoviště řidiče je standardně vybaveno sedadlem s bezpečnostním trojbodovým pásem, bederní opěrkou, opěrkou hlavy a vyhříváním. Cestující mohou do vozu nastupovat elektricky ovládanými předními dveřmi.

Daily Touring je vybavený vysokými, vypolstrovanými a tkaninou čalouněnými sedadly. Pro větší pohodlí cestující je vybaven také klimatizací a na přání zákazníka lze minibus vybavit ledničkou a video soupravou.

Na rozdíl od modelu Daily S2000 má také podstatně zvětšený zavazadlový prostor o objemu 3,5 m3 nebo 2,5 m3.

Motor
Iveco 8140.43 N, Euro 3
Podélný, řadový, naftový, čtyřdobý čtyřválec s přímým vstřikem paliva umístěný před přední nápravou, s mezichlazením nasá-vaného vzduchu, přeplňovaný turbodmychadlem

Maximální výkon:
107 kW (146 k) při 3 600 ot/min

Kroutící moment:
320 Nm při 1 500 ot/min

Objem válců: 2,8 litrů

Jako významný evropský výrobce si Irisbus nemůže dovolit cokoliv z oblasti bezpečnosti podcenit. Pasivní i aktivní bezpečnost byla zvýšena na maximum použitím veškerých dostupných metod, které jsou standardní součástí technologie výroby všech vozů.

Minibusy jsou homologovány podle předpisů ECE, které se na ně vztahují. Tím je mimo jiné zaručeno, že každé vozidlo je na nejvyšší technicky možné úrovni s ohledem na ekologii a bezpečnost jak silničního provozu, tak posádky a cestujících (pevnost karoserie, bezpečnostní pásy pro cestující, pevnost sedadel atd.).

Prodejce

Ing. Milan Smejkal

544 224 590
544 224 581 klapka 114
smejkal@tbstelnice.cz