TBS - Autobus Citelis 12M
  o firmě | kontakty 
Nákupní košík: 0 položek za 0,00 Kč
Navigace: TBS Telnice » Prodej autobusů » Městské » Autobus Citelis 12M


Irisbus Iveco

Jsme oficiální DEALER

Autobus Citelis 12M

Přidat mezi oblíbené

Délka: 11 990 mm
Šířka: 2 500 mm
Výška: 2 979 mm
Celková hmotnost: 18 000 kg
Počet míst k sezení: 22 až 32

Úkolem městského autobusu z konstrukční dílny Irisbusu, který nese obchodní název Citelis, je dát uspokojivou odpověď na veškerá očekávání v oblasti veřejné dopravy.

Technické údaje

Prospekt o vozidle

Nástup Citelisu svědčí o novém přístupu k vývoji vozidel určených pro městskou dopravu. Tento model je výsledkem snahy o dokonalý design, vytvoření přátelského prostředí, spolehlivosti a bezpečnosti.

Citelis je autobus, který se vyznačuje citlivým přístupem k životnímu prostředí, což se v praxi vyznačuje nízkou hlučností a zvýšenou ochranou atmosféry před nežádoucími emisemi.

K vytříbenému stylu vozidla přispívá i nové pojetí prosklených ploch, které byly zpracovány tak, aby umožňovaly lepší viditelnost a působily odlehčeným dojmem. Vnitřní architektura vozu byla koncipována tak, aby cestujícím umožnila naprostou volnost pohybu. Pohodlí a přátelská atmosféra jsou umocněny výbavou střechy, dvojitě prohnutými přídržnými tyčemi, dělícími příčkami, které upoutají svým vysoce moderním designem a esteticky provedenými pohodlnými sedačkami. Celkový dojem pak doplňují zaoblené tvary interiéru.

Motor
Iveco Cursor 8, Euro 4
Naftový vertikální šestiválec napříč uložený v zadní části vozu.

Maximální výkon:
180 kW (245 k) při 1 850 ot/min

Kroutící moment: 1 100 Nm při 1 080 ot/min

Objem válců: 7,8 litrů

Tento model nabízí možnost vybavit vozidlo tak, aby bylo plně přístupné i pro osoby se sníženou pohyblivostí. Byla odstraněna stoupání a klesání podlahy, vůz je vybaven nájezdovou rampou pro invalidní cestující a funkcí naklánění ke straně při zastavení.

Prodejce

Ing. Milan Smejkal

544 224 590
544 224 581 klapka 114
smejkal@tbstelnice.cz